B2B İndir
Bizi Arayın
0 (216) 471 8080
Konum
Çalışma Saatlerimiz
Pazartesi-Cuma 09:00 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 13:00
HAKKIMIZDA Geri Dön

 

1979 yılından bu yana üstün hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışan firmamız, Uzun yıllardan beri sizlerin yanında olmaktan mutluluk duymaktadır. 

BİR-IŞIK ortaklarından olan firmamız plasiyerleri, İstanbul İl Sınırları içinde günde ortalama 80-100 arası müşteri ziyareti gerçekleştirmektedir. Satış ve sevkıyatlarımız kendi araç filomuz ile hızlı ve güvenli bir şekilde sağlanmaktadır. Geniş depolarımızdaki yüksek stoklarımızla ve 100000 (YÜZBİN) ürün çeşidimiz ile her marka ve model araca yedek parça temin hizmeti sunmaktayız. 
 

https://www.doganaybayi.com B2B sitemiz ile siz değerli bayilerimize, sadece bilgisayarınızdan değil internete girebilen her türlü ortamdan 7/24 hizmet vermekteyiz. Masaüstü yada Laptoplarınız dışında Tabletinizden, cep telefonunuzdan, akıllı televizyonunuzdan istediğiniz zaman giriş yapabilir anlık olarak siparişlerinizi takip edebilir, hesap durumunuza göz atabilir, şimdiye kadar almış olduğunuz ürünleri gözlemleyebilirsiniz. İstediğiniz zaman kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Yüzbin kalem malzeme listemizden istediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz. Hala kullanmıyorsanız şifre almak bir telefon kadar uzağınızda...


Bu doğrultuda değerli Müşterilerimiz olan sizlerin kıymetli görüşlerinize ihtiyacımız olduğunu bildirir, 

Hayırlı İşler Dileriz.